Witaj,

Znalazłeś się na stronie Pracowni Intelektu Eureka (wcześniej Emilingua Kursy Językowe)

Miło mi Cię tu gościć!

UWAGA! KOMUNIKAT 📢 

Pracownia Intelektu Eureka informuje, że ze względu na rosnące koszty prowadzenia działalności od 1 stycznia 2023 roku ustanawia nowe ceny zajęć grupowych (kurs 60-62 jednostki lekcyjne) oraz indywidualnych:

Zajęcia grupowe:

-język hiszpański 220 zł miesięcznie

– język angielski 185 zł miesięcznie

Zajęcia indywidualne:

– j. hiszp. /ang. 90 zł/h (1 x 1h/ tydz.)

Poniżej znajdziesz dokładnie opisaną, ofertę szkoleń/ kursów językowych. Zajęcia prowadzone są w językach:

– ANGIELSKIM, ponieważ jest kluczem do bram światowego biznesu

– HISZPAŃSKIM, bo otwiera drzwi i okna na dotychczas nieznane kultur

Zainteresowany ofertą?

SKONTAKTUJ SIĘ z nami!

570-606-808 

DZIECI: „LEARN AND HAVE FUN!”   zajęcia grupowe 

Autorski program nauczania 3 – 6 lat (2 x 40 min) przeznaczony dla dzieci w wieku przedszkolnym (organizowane najczęściej w przedszkolu). W czasie 40-minutowych zajęć uczestnicy poznają świat wokół nich w języku angielskim lub hiszpańskim poprzez zabawę, piosenki, gry językowe i krótkie scenki w towarzystwie lektora i pacynki – asystenta nauczyciela. Wspólnie rozwijamy umiejętności rozumienia ze słuchu i mówienia, w sposób dynamiczny łączymy słowo z obrazem, ruchem i rytmem co wyzwala w dzieciach naturalny entuzjazm i zaangażowanie. Dzięki temu język obcy od początku wzbudza pozytywne skojarzenia i motywuje to do dalszej nauki w wieku szkolnym. Do pracy z przedszkolakami wykorzystujemy liczne materiały wizualne: kolorowe obrazki, plakaty, historyjki obrazkowe a także bajki, piosenki, rymowanki, krótkie filmiki i wiele innych.

326620694 Kurs dla dzieci od 6 do 12 roku życia (90 min /2 x 45 min).

Grupy tworzone na podstawie wieku i stopnia zaawansowania. Dzięki tym zajęciom Twoje dziecko nauczy się nawet 5 razy więcej słówek niż proponują standardowe kursy podręcznikowe. Nadal najważniejszą kwestią jest osłuchanie się dziecka z językiem angielskim i komunikacja,  jak również uczenie poprzez dobrą i ciekawą zabawę. Stopniowo wprowadzane są zasady gramatyczne i słownictwo tematyczne. Odtwarzamy scenki z życia codziennego, mini-dialogi, aby jak najbardziej przybliżyć język i motywować do jak najczęstszego użytku. Materiały wykorzystywane to kolorowe plansze wzbogacone o opis słowny, karty, gry planszowe, gdy komputerowe, historyjki obrazkowe, piosenki, rymowanki dostosowane do konkretnego wieku i tematyki zajęć.


ID-10042757

MŁODZIEŻ : „Teenage English”  zajęcia grupowe

Kurs poszerzający wiedzę poza program szkolny. Zajęcia 90 minutowe w małych grupach (do 4-8 osób) mają na celu ukazanie młodym uczestnikom zarówno przyjemność jak i korzyści płynące z nauki języka. Tematyka lekcji obejmuje zagadnienia bliskie nastolatkom (m.in. muzyka, film, Internet, prasa) z ogromną porcją łatwo przyswajalnego słownictwa i usystematyzowanej gramatyki. Oprócz materiałów pisanych lektor używa filmów, ilustracji, piosenek i elementów dramy aby jak najbardziej zainteresować młodych ludzi i pokazać, że języka może stać się pasją a nie tylko jeszcze jednym przedmiotem szkolnym!


images

REPETYTORIUM Z GRAMATYKI zajęcia grupowe

Zajęcia skupione głównie na zagadnieniach gramatycznych, z którymi uczniowie mają największy kłopot. Repetytorium jest szczególnie polecene przed wszelkimi egzaminami, zarówno uczniom gimnazjum, maturzystom, studentom filologii jak i  osobom samodzielnie uczącym się języka. Gramatyka na poziomach A1-C1. Kurs poprzedzony jest testem gramatycznym mającym na celu weryfikację obecnego poziomu oraz znalezienie głównych problemów, z którymi zmaga się uczeń. Program repetytorium w całości dostosowany jest do potrzeb ucznia, a ilość godzin spędzonych na poszczególnych zagadnieniach zależna jest od postępów osoby uczącej się. Poświęcamy tyle czasu ile trzeba, nie pędzimy do przodu byle “odhaczyć temat”. Jednocześnie gwarantujemy efekty i pełne zrozumienie tematu!


life_coaching_op_800x5801

ZAJĘCIA INDYWIDUALNE „Tailor-made lessons”

Jest to oferta skierowana do osób w każdym wieku i na każdym poziomie. Lekcje ONE TO ONE pozwalają na bezpośrednie skoncentrowanie się na potrzebach danego ucznia. W sposób elastyczny dostosowujemy program kursu, jego częstotliwość, terminy i czas trwania. Istnieje możliwość łączenia tematyki ogólnej ze specjalistyczną lub biznesową jak i modyfikacji struktury programu na życzenie klienta.W czasie lekcji przygotowujemy też do rozmów kwalifikacyjnych, wyjazdów zagranicznych, prezentacji, egzaminów maturalnych i gimnazjalnych.

Jeśli jesteś osobą potrzebującą indywidualnego programu nauczania, bardzo zajętą, mającą ograniczony czas, ze specjalnymi potrzebami językowymi to lekcje “TAILOR-MADE” są stworzone właśnie dla Ciebie!

Zainteresowany ofertą?

SKONTAKTUJ SIĘ z nami!

570-606-808 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *