Witaj,

Znalazłeś się na stronie Pracowni Intelektu Eureka (wcześniej Emilingua Kursy Językowe).

Ceny kursów:

ZAJĘCIA GRUPOWE (4-8 osób)

– j. hiszpański – 280 zł miesięcznie (1 x 90  min/tydz., 64 jednostki lekcyjne)

– j. angielski – 240 zł miesięcznie (1 x 90  min/tydz., 64 jednostki lekcyjne)

ZNIŻKA DLA STAŁYCH KLIENTÓW – 150 ZŁ NA CAŁY KURS JĘZYKOWY PRZY ZAPISACH I WPŁACIE PIERWSZEJ RATY DO KOŃCA CZERWCA 2023 R. (zniżka dotyczy kursów grupowych)

ZAJĘCIA W PARACH 

– j. angielski – 70 zł /os./ 60 min. 

– j. hiszpański – 80 zł/os./60 min.

ZAJĘCIA INDYWIDUALNE 

– j. hiszpański – 120 zł/60 min.

– j. angielski – 100 zł/60 min.

TRENING PAMIĘCI I KONCENTRACJI

ZAJĘCIA GRUPOWE (wrzesień – czerwiec) 

– 249 zł x 10 rat (1 x 60  min, 32h zegarowe)

ZAJĘCIA INDYWIDUALNE Terapia TP

– 120 zł/ 45 min.

Poniżej znajdziesz dokładnie opisaną, ofertę szkoleń/ kursów językowych. Zajęcia prowadzone są w językach:

– ANGIELSKIM, ponieważ jest kluczem do bram światowego biznesu

– HISZPAŃSKIM, bo otwiera drzwi i okna na dotychczas nieznane kultur

Zainteresowany ofertą?

SKONTAKTUJ SIĘ z nami!

570-606-808 

DZIECI: „LEARN AND HAVE FUN!”   zajęcia grupowe 

Autorski program nauczania 3 – 6 lat (2 x 40 min) przeznaczony dla dzieci w wieku przedszkolnym (organizowane najczęściej w przedszkolu). W czasie 40-minutowych zajęć uczestnicy poznają świat wokół nich w języku angielskim lub hiszpańskim poprzez zabawę, piosenki, gry językowe i krótkie scenki w towarzystwie lektora i pacynki – asystenta nauczyciela. Wspólnie rozwijamy umiejętności rozumienia ze słuchu i mówienia, w sposób dynamiczny łączymy słowo z obrazem, ruchem i rytmem co wyzwala w dzieciach naturalny entuzjazm i zaangażowanie. Dzięki temu język obcy od początku wzbudza pozytywne skojarzenia i motywuje to do dalszej nauki w wieku szkolnym. Do pracy z przedszkolakami wykorzystujemy liczne materiały wizualne: kolorowe obrazki, plakaty, historyjki obrazkowe a także bajki, piosenki, rymowanki, krótkie filmiki i wiele innych.

326620694 Kurs dla dzieci od 6 do 12 roku życia (90 min /2 x 45 min).

Grupy tworzone na podstawie wieku i stopnia zaawansowania. Dzięki tym zajęciom Twoje dziecko nauczy się nawet 5 razy więcej słówek niż proponują standardowe kursy podręcznikowe. Nadal najważniejszą kwestią jest osłuchanie się dziecka z językiem angielskim i komunikacja,  jak również uczenie poprzez dobrą i ciekawą zabawę. Stopniowo wprowadzane są zasady gramatyczne i słownictwo tematyczne. Odtwarzamy scenki z życia codziennego, mini-dialogi, aby jak najbardziej przybliżyć język i motywować do jak najczęstszego użytku. Materiały wykorzystywane to kolorowe plansze wzbogacone o opis słowny, karty, gry planszowe, gdy komputerowe, historyjki obrazkowe, piosenki, rymowanki dostosowane do konkretnego wieku i tematyki zajęć.


ID-10042757

MŁODZIEŻ : „Teenage English”  zajęcia grupowe

Kurs poszerzający wiedzę poza program szkolny. Zajęcia 90 minutowe w małych grupach (do 4-8 osób) mają na celu ukazanie młodym uczestnikom zarówno przyjemność jak i korzyści płynące z nauki języka. Tematyka lekcji obejmuje zagadnienia bliskie nastolatkom (m.in. muzyka, film, Internet, prasa) z ogromną porcją łatwo przyswajalnego słownictwa i usystematyzowanej gramatyki. Oprócz materiałów pisanych lektor używa filmów, ilustracji, piosenek i elementów dramy aby jak najbardziej zainteresować młodych ludzi i pokazać, że języka może stać się pasją a nie tylko jeszcze jednym przedmiotem szkolnym!


images

REPETYTORIUM Z GRAMATYKI zajęcia grupowe

Zajęcia skupione głównie na zagadnieniach gramatycznych, z którymi uczniowie mają największy kłopot. Repetytorium jest szczególnie polecene przed wszelkimi egzaminami, zarówno uczniom gimnazjum, maturzystom, studentom filologii jak i  osobom samodzielnie uczącym się języka. Gramatyka na poziomach A1-C1. Kurs poprzedzony jest testem gramatycznym mającym na celu weryfikację obecnego poziomu oraz znalezienie głównych problemów, z którymi zmaga się uczeń. Program repetytorium w całości dostosowany jest do potrzeb ucznia, a ilość godzin spędzonych na poszczególnych zagadnieniach zależna jest od postępów osoby uczącej się. Poświęcamy tyle czasu ile trzeba, nie pędzimy do przodu byle “odhaczyć temat”. Jednocześnie gwarantujemy efekty i pełne zrozumienie tematu!


life_coaching_op_800x5801

ZAJĘCIA INDYWIDUALNE „Tailor-made lessons”

Jest to oferta skierowana do osób w każdym wieku i na każdym poziomie. Lekcje ONE TO ONE pozwalają na bezpośrednie skoncentrowanie się na potrzebach danego ucznia. W sposób elastyczny dostosowujemy program kursu, jego częstotliwość, terminy i czas trwania. Istnieje możliwość łączenia tematyki ogólnej ze specjalistyczną lub biznesową jak i modyfikacji struktury programu na życzenie klienta.W czasie lekcji przygotowujemy też do rozmów kwalifikacyjnych, wyjazdów zagranicznych, prezentacji, egzaminów maturalnych i gimnazjalnych.

Jeśli jesteś osobą potrzebującą indywidualnego programu nauczania, bardzo zajętą, mającą ograniczony czas, ze specjalnymi potrzebami językowymi to lekcje “TAILOR-MADE” są stworzone właśnie dla Ciebie!

Zainteresowany ofertą?

SKONTAKTUJ SIĘ z nami!

570-606-808 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *