Witaj,

Znalazłeś się na stronie Pracowni Intelektu Eureka (wcześniej EmiLingua)

Miło mi Cię tu gościć!

Jeżeli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej, przejdź do zakładki “NA TEMAT”.

Poniżej znajdziesz dokładnie opisaną, ofertę szkoleń/ kursów językowych. Zajęcia prowadzone są w językach:

– ANGIELSKIM, ponieważ jest kluczem do bram światowego biznesu

– HISZPAŃSKIM, bo otwiera drzwi i okna na dotychczas nieznane kultury

Zainteresowany ofertą?

SKONTAKTUJ SIĘ z nami!

570-606-808 

 

DZIECI: „LEARN AND HAVE FUN!”   zajęcia grupowe 

Autorski program nauczania 3 – 5 lat (2 x 40 min) przeznaczony dla dzieci w wieku przedszkolnym (organizowane najczęściej w przedszkolu). W czasie 40-minutowych zajęć uczestnicy poznają świat wokół nich w języku angielskim lub hiszpańskim poprzez zabawę, piosenki, gry językowe i krótkie scenki w towarzystwie lektora i pacynki – asystenta nauczyciela. Wspólnie rozwijamy umiejętności rozumienia ze słuchu i mówienia, w sposób dynamiczny łączymy słowo z obrazem, ruchem i rytmem co wyzwala w dzieciach naturalny entuzjazm i zaangażowanie. Dzięki temu język obcy od początku wzbudza pozytywne skojarzenia i motywuje to do dalszej nauki w wieku szkolnym. Do pracy z przedszkolakami wykorzystujemy liczne materiały wizualne: kolorowe obrazki, plakaty, historyjki obrazkowe a także bajki, piosenki, rymowanki, krótkie filmiki i wiele innych.

326620694 Kurs dla dzieci od 6 do 12 roku życia (2 x 45 min).

Grupy tworzone na podstawie wieku i stopnia zaawansowania. Dzięki tym zajęciom Twoje dziecko nauczy się nawet 5 razy więcej słówek niż proponują standardowe kursy podręcznikowe. Nadal najważniejszą kwestią jest osłuchanie się dziecka z językiem angielskim i komunikacja,  jak również uczenie poprzez dobrą i ciekawą zabawę. Stopniowo wprowadzane są zasady gramatyczne i słownictwo tematyczne. Odtwarzamy scenki z życia codziennego, mini-dialogi, aby jak najbardziej przybliżyć język i motywować do jak najczęstszego użytku. Materiały wykorzystywane to kolorowe plansze wzbogacone o opis słowny, karty, gry planszowe, gdy komputerowe, historyjki obrazkowe, piosenki, rymowanki dostosowane do konkretnego wieku i tematyki zajęć.

 


ID-10042757

MŁODZIEŻ : „Teenage English”  zajęcia grupowe

Kurs poszerzający wiedzę poza program szkolny. Zajęcia 90 minutowe w małych grupach (do 4-8 osób) mają na celu ukazanie młodym uczestnikom zarówno przyjemność jak i korzyści płynące z nauki języka. Tematyka lekcji obejmuje zagadnienia bliskie nastolatkom (m.in. muzyka, film, Internet, prasa) z ogromną porcją łatwo przyswajalnego słownictwa i usystematyzowanej gramatyki. Oprócz materiałów pisanych lektor używa filmów, ilustracji, piosenek i elementów dramy aby jak najbardziej zainteresować młodych ludzi i pokazać, że języka może stać się pasją a nie tylko jeszcze jednym przedmiotem szkolnym!


 

images

REPETYTORIUM Z GRAMATYKI zajęcia grupowe

Zajęcia skupione głównie na zagadnieniach gramatycznych, z którymi uczniowie mają największy kłopot. Repetytorium jest szczególnie polecene przed wszelkimi egzaminami, zarówno uczniom gimnazjum, maturzystom, studentom filologii jak i  osobom samodzielnie uczącym się języka. Gramatyka na poziomach A1-C1. Kurs poprzedzony jest testem gramatycznym mającym na celu weryfikację obecnego poziomu oraz znalezienie głównych problemów, z którymi zmaga się uczeń. Program repetytorium w całości dostosowany jest do potrzeb ucznia, a ilość godzin spędzonych na poszczególnych zagadnieniach zależna jest od postępów osoby uczącej się. Poświęcamy tyle czasu ile trzeba, nie pędzimy do przodu byle “odhaczyć temat”. Jednocześnie gwarantujemy efekty i pełne zrozumienie tematu!

 


life_coaching_op_800x5801

ZAJĘCIA INDYWIDUALNE „Tailor-made lessons”

Jest to oferta skierowana do osób w każdym wieku i na każdym poziomie. Lekcje ONE TO ONE pozwalają na bezpośrednie skoncentrowanie się na potrzebach danego ucznia. W sposób elastyczny dostosowujemy program kursu, jego częstotliwość, terminy i czas trwania. Istnieje możliwość łączenia tematyki ogólnej ze specjalistyczną lub biznesową jak i modyfikacji struktury programu na życzenie klienta.W czasie lekcji przygotowujemy też do rozmów kwalifikacyjnych, wyjazdów zagranicznych, prezentacji, egzaminów maturalnych i gimnazjalnych.

Jeśli jesteś osobą potrzebującą indywidualnego programu nauczania, bardzo zajętą, mającą ograniczony czas, ze specjalnymi potrzebami językowymi to lekcje “TAILOR-MADE” są stworzone właśnie dla Ciebie!

 

Zainteresowany ofertą?

SKONTAKTUJ SIĘ z nami!

570-606-808 


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *