Witaj!

Poniżej przedstawiamy Ci ceny poszczególnych zajęć językowych z wyszczególnieniem jednostek lekcyjnych w jakich prowadzone są nasze zajęcia.

Zajęcia prowadzone są:

– w 4-8 osobowych grupach

– oraz indywidualnie lub w parach

 

ZAJĘCIA GRUPOWE (4-8 osób) 

– j. hiszpański – 280 zł miesięcznie (1 x 90  min/tydz.) (64 jednostki lekcyjne)

– j. angielski – 240 zł miesięcznie (1 x 90  min/tydz.) (64 jednostki lekcyjne)

ZAJĘCIA w parach

– j. angielski – 70 zł /os./ 60 min.

ZAJĘCIA INDYWIDUALNE

– j. hiszpański – 120 zł/60 min.

– j. angielski – 100 zł/60 min.

– Terapia/ trening pamięci i koncentracji uwagi – 120 zł/ 45 min.

POZNAJ TRENERA

Emilia Rusa, Autoryzowany Trener Szkoły Pamięci SPW w Lesznie. Od ponad 20 lat pasjonatka nauk społecznych, a w szczególności psychologii, filozofii i socjologii. Absolwentka filologii angielskiej i hiszpańskiej z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu języków obcych. Magister Zarządzania Zasobem Ludzkim (HRM) ze specjalnością w Coachingu. Obecnie realizuje naukę na ostatnim roku studiów magisterskich na kierunku Psychologii o specjalności klinicznej oraz poszerza swój warsztat pracy w zakresie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach oraz psychoterapii w nurcie poznawczo-behawioralnym.  Konsultant i doradca w kwestiach Psychobiologii i Psychosomatyki. Przedsiębiorczyni, life coach, kreatorka własnego życia. Określa swoje cele i skutecznie do nich dąży. Obecnie prowadzi Pracownię Intelektu Eureka w Lesznie, Szkołę Pamięci SPW oraz gabinet konsultacji Psychobiologicznych. Naucza języków, edukuje, realizuje projekty rozwoju osobistego oraz szkolenia z dziedziny szybkiego uczenia się i koncentracji uwagi. Jej zainteresowania skierowane są w stronę psychologii humanistycznej i rozwoju osobistego oraz zarządzania zasobami ludzkimi. Z pasją i zaangażowaniem oddaje się nauce kolejnych języków, a w szczególności języków krajów, do których podróżuje. Uwielbia długie podróże w nowe miejsca, piesze i rowerowe wycieczki (najbardziej w polskie góry), literaturę psychologiczną, muzykę latynoską, jazdę na snowboardzie i rowerze. Świetnie dogaduje się z dziećmi i młodzieżą. Odnosi swoje małe i wielkie sukcesy w pracy z uczniami i uczestnikami prowadzonych projektów.

O sobie:

„Poszerzam własną świadomość, wspieram w tym również swoich uczniów, klientów i przyjaciół. Przyczyniam się do dobrych zmian w ich umysłach. Z każdym działaniem dokładam do świata pozytywnej energii. Moim celem jest dodanie nowych wartości do Twojego Świata. Wszystko to poprzez oddanie w Twoje ręce narzędzi, których natychmiast możesz użyć do usprawnienia Twojego życia i biznesu. Moją pasją jest praca z człowiekiem jako niepowtarzalną jednostką. Doświadczenie zebrane w ciągu tych lat utwierdziło mnie w przekonaniu, że nie ma w życiu rzeczy niemożliwych, jeśli tylko czegoś głęboko pragniemy, jesteśmy w stanie to osiągnąć. Jestem głęboko przekonana, i podpisuję się pod tym całym sercem, że każdy z nas posiada w sobie ogromny potencjał, który może obudzić. Ten POTENCJAŁ to nasze umiejętności myślenia i koncentracjistrategie jakich używamy w życiu, a także emocje, które mogą być naszym sprzymierzeńcem, oraz  talenty i predyspozycje, jakie nosimy w sobie. Uważam, że to wspaniałe móc wspierać innych na ich drodze do rozwoju i towarzyszyć im w procesie zmieniania swojego życia na bardziej świadome, szczęśliwe i spełnione”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *