miejsce spotkań

SZKOŁA PAMIĘCI SPW w LESZNIE!

 

UWAGA! KOMUNIKAT 📢

Ceny kursów od 1 stycznia 2022 roku:

Trening Pamięci (zajęcia grupowe 32 x 60 min/tydz.) – 190 zł miesięcznie 

Zajęcia indywidualne – 80 zł /45 min

 

 Skontaktuj się z nami

570-606-808

leszno.spw.pl

 

Czym się wyróżnia metoda SPW?

Nasza metoda treningu pamięci i koncentracji uwagi jest oparta na przekonaniu, że tylko trening i systematyczność pozwoli osiągnąć dobre rezultaty w rozwoju pamięci. Mimo obserwowanego dynamicznego rozwoju techniki a w szczególności informatyki nic nie zastąpi sprawnie i logicznie działającego umysłu.

Twoja pamięć jest lepsza niż myślisz !!!

Każdy z nas ma wpływ na jakość swojej pamięci na umiejętność logicznego myślenia i koncentrowania uwagi. Każda z tych cech nie jest ostatecznie zdeterminowana naszymi predyspozycjami – każdą z tych cech można wyćwiczyć i doprowadzić do tego by była lepsza.

Program opiera się wyłącznie na aktualnym stanie wiedzy na temat funkcjonowania mózgu, pamięci i świadomości człowieka. Sięgamy do wyłącznie sprawdzonych metod treningu a przede wszystkim na systematycznym treningu i pracy.
Zastosowanie programów komputerowych do ćwiczeń pozwala na podwyższanie stopnia trudności, w sposób prawie niezauważalny dla uczestników zajęć – treści zapamiętywane na zajęciach stają się stopniowo coraz bardziej złożone, a czas na ich zapamiętanie systematycznie maleje.

Wychodzimy z założenia, że podobnie jak w nauce języków obcych czy nauce gry na instrumentach muzycznych, doskonałe wyniki przynosi odpowiednio dobrany zestaw ćwiczeń, wdrażany systematycznie przy coraz większym stopniu trudności przez odpowiedni długi okres czasu.

Według obecnego stanu wiedzy nie ma już najmniejszych wątpliwości, że do zachowania sprawnego umysłu niezbędna jest aktywność intelektualna. Często stosujemy analogię do sportu – każda zdrowa osoba, wykonując ćwiczenia systematycznie i zgodnie z zaleceniami kwalifikowanych trenerów, osiągnie znaczną poprawę swoich wyników w zakresie sprawności fizycznej.

Systematyczne wykonywanie ćwiczeń, intensywnie angażujących pamięć i koncentrację uwagi prowadzi z czasem do rozwoju odpowiednich partii mózgu, rezultatem czego ćwiczenia te przynoszą trwały skutek. Metoda SPW bazuje na naturalnym efekcie. Jeśli używasz intensywnie swojego mózgu, jego funkcje ulegają trwałej poprawie. Można tę poprawę osiągnąć – i wielu ludzi tak czyni – zwykłą aktywnością intelektualną: czytaniem, tworzeniem i studiowaniem. Osoby, które zdecydowały się na kontynuowanie nauki w szkołach wyższych, są nie tylko bogatsze od innych o wiedzę, którą udało się w ten sposób nabyć, ale również o to, że ich mózgi pracują lepiej i wydajniej niż mózgi osób, które szybko zakończyły swoją ścieżkę edukacyjną.

Możesz być lepszy w każdej dziedzinie.

Proponujemy zestaw ćwiczeń, które ten naturalny proces rozwoju umysłu pozwalają przyspieszyć i maksymalnie wykorzystać możliwości drzemiące w Twoim intelekcie. Oczekujemy jedynie systematyczności, rzetelnej pracy i zaangażowania na kursach. Podobnie jak na siłowni czy na kursie angielskiego, każdy może osiągnąć znaczną i nie budzącą wątpliwości poprawę swoich umiejętności, lecz wymaga to czasu i pracy.

Zbyt wiele osób nie osiąga szczytu swoich potencjalnych możliwości – właśnie Ty teraz możesz mieć na to wpływ.

 

Ceny kursów od 1 stycznia 2022 roku:

Trening Pamięci (zajęcia grupowe 32 x 60 min/tydz.) – 190 zł miesięcznie 

Zajęcia indywidualne – 80 zł /45 mi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *