ID-100235649M&M, czyli MISJA I METODA

Misją Pracowni Intelektu Eureka w Lesznie jest

– wsparcie w rozwoju osobistym,

– efektywne nauczanie języków obcych oraz

– trenowanie pamięci i usprawnianie koncentracji

poprzez nowoczesne formy edukacyjne i rozwojowe.

Podstawową metodą zajęć i kursów językowych w Pracowni Intelektu Eureka jest praktyczna metoda komunikatywna, która, poprzez interakcję, pozwala w sposób skuteczny wykorzystać nabyte umiejętności. Dzięki temu przyswajanie języka odbywa się w sposób naturalny. Stawiamy na komunikatywność, otwartość i dobrą zabawę, co nie oznacza, że gramatykę pomijamy. Gramatyka jest przedstawiana w niezwykle przystępny dla ucznia sposób, a wtedy wszystko staje sie jasne.

Zajęcia są specjalnie dostosowane do potrzeb uczących się osób i gwarantują sukces w szkole oraz w pracy.
Nauczymy przedszkolaka, wyszkolimy uczniaka, a dorosłego uzbroimy w najpotrzebniejsze umiejętności.

Oprócz zadań konwersacyjnych stosujemy ćwiczenia rozwijające umiejętność słuchania oraz pisania, co pozwala efektywnie przygotować się do szeregu egzaminów jak i wykorzystywać język w pracy oraz za granicą. W trakcie zajęć wykorzystujemy teksty autentyczne oraz materiały znanych i cenionych wydawnictw brytyjskich: Longman, Oxford, McMillan, Express Publishing, Cambridge.

Opracowywane są również autorskie programy nauczania w pełni dostosowane do indywidualnych potrzeb, po wcześniejszej analizie umiejętności i oczekiwań potencjalnych słuchaczy.

Nauka w Pracowni Intelektu Eureka

•poprzedzona jest testem diagnozującym poziom ucznia

•dostosowuje zajęcia do umiejętności i potrzeb

•opiera się na  starannym doborze materiałów dydaktycznych

•pomaga przełamać barierę językową

•jest przyjemna i bezstresowa dzięki kameralnej atmosferze

•regularnie monitoruje postępy w nauce

 

SAM SPRAWDŹ!

 


 

O NAS

 

Lektorzy:

JĘZYK ANGIELSKI:

mgr Emilia Rusa

JĘZYK HISZPAŃSKI:

mgr Emilia Rusa

 

 

IMAG0764bcEmilia. Od niemalże 15 lat pasjonatka nauk społecznych. Jest anglistką i hispanistką z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu języków obcych. Autoryzowany Trener Szkoły Pamięci SPW w Lesznie. Absolwentka Coachingu na jednej z wrocławskich uczelni. Kilka lat spędziła w Hiszpanii ucząc się języka i pracując. Po powrocie nieustannie zajmowała się nauczaniem języków i rozwojem osobistym. Przedsiębiorczyni, założycielka szkoły językowej, coach, siostra, przyjaciółka, kreatorka własnego życia. Określa swoje cele i skutecznie do nich dąży. Jej zainteresowania skierowane są w stronę psychologii ogólnej, psychologii społecznej i rozwoju osobistego oraz zarządzania zasobami ludzkimi. Obecnie prowadzi Pracownię Intelektu Eureka w Lesznie, naucza języków, realizuje projekty rozwoju osobistego oraz szkolenia z dziedziny szybkiego uczenia się i koncentracji uwagi, samodoskonalenia i motywacji. Marzy o podróży do Ameryki Łacińskiej, szczególnie do Brazylii. Z pasją i zaangażowaniem oddaje się nauce kolejnych języków, a w szczególności języków krajów, do których podróżuje. Uwielbia długie podróże w nowe miejsca, piesze i rowerowe wycieczki (najbardziej w polskie góry), literaturę psychologiczną, muzykę latynoską, jazdę na snowboardzie i wakebordzie oraz piłkę nożną.  Jako wolontariuszka aktywnie uczestniczy w życiu szkółki piłkarskiej dla dzieci- Football Academy Leszno. Jest twórczynią specjalistycznego kursu języka angielskiego dla piłkarzy, cieszącego się niezwykłym zainteresowaniem wśród młodych adeptów piłki nożnej. Świetnie dogaduje się z dziećmi i młodzieżą. Odnosi swoje małe i wielkie sukcesy w pracy z uczniami i uczestnikami prowadzonych projektów.

1383824_393204654140862_336949563_n

“Poszerzam własną świadomość, wspieram w tym również swoich uczniów i przyjaciół. Przyczyniam się do dobrych zmian w ich umysłach. Z każdym działaniem dokładam do świata pozytywnej energii. Moim celem jest dodanie wartości do Twojego Świata, więcej niż kiedykolwiek marzyłaś/ eś. Wszystko to poprzez oddanie w Twoje ręce narzędzi, których natychmiast możesz użyć do usprawnienia Twojego życia i biznesu. Moją pasją jest praca z człowiekiem jako niepowtarzalną, wyjątkową jednostką, a jako jeden ze sposobów realizacji swojego zamiłowania wybrałam nauczanie języków obcych. Doświadczenie zebrane w ciągu tych lat utwierdziło mnie w przekonaniu, że nie ma w życiu rzeczy niemożliwych, jeśli tylko czegoś głęboko pragniemy, jesteśmy w stanie to osiągnąć. Jestem głęboko przekonana, i podpisuję się pod tym całym sercem, że każdy z nas posiada w sobie ogromny potencjał, który może obudzić. Ten POTENCJAŁ to nasze umiejętności myślenia i koncentracji, strategie jakich używamy w życiu, a także emocje które mogą być naszym sprzymierzeńcem oraz  talenty i predyspozycje, jakie nosimy w sobie. Uważam, że to wspaniałe móc wspierać innych na ich drodze do rozwoju i towarzyszyć im w procesie zmieniania swojego życia na bardziej świadome, szczęśliwe i spełnione”

 

zdjęcie_malutkieAneta. Nauczycielka i metodyk języka niemieckiego. Coach językowy. Zwolenniczka znajdowania coraz to nowszych sposobów na efektywną naukę języków obcych. Idąca z duchem czasu i promująca nauczanie języków obcych na odległość z wykorzystaniem najnowszych technologii. Założycielka CJN on-line– miejsca tworzonego z pasją. To multimedialna strona do nauki języka niemieckiego, która ma za zadanie uprzyjemnić naukę wszystkim uczącym się tego języka. Misją strony jest ułatwienie uczniom samodzielnej nauki poprzez przekazanie kompleksowej wiedzy na temat uczenia się języka i samodoskonalenia. W wolnych chwilach zgłębia tajniki psychologii oraz dziedzinę rozwoju osobistego. Wierzy, że nauka języka obcego uwzględniająca psychologiczne aspekty uczenia się i nauczania może dawać naprawdę dobre efekty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *